James Hardie

Jsme ve světě #1 ve výrobě a prodeji vláknocementových fasádních obkladů a lídrem na evropském trhu se sádrovláknitými výrobky.

Hardie® Panel Produkty

Pokud hledáte kvalitní a trvanlivý fasádní obklad za přijatelnou cenu, výrobky Hardie® Panel jsou tou správnou volbou pro váš projekt.

Udržitelné stavění

Obklady z vláknocementu Hardie® nastavují nové standardy pro udržitelnou výstavbu v oblasti fasádních obkladů. Bylo prokázáno, že mají negativní emise CO2 ve všech fázích životního cyklu - ověřeno certifikátem EPD.
James Hardie® fasádní obklady z vláknocementu byly speciálně vyvinuty, aby odolaly všem přírodním vlivům a přitom neztratily přirozenou krásu. Hardie® Plank a Hardie® Panel obklady sjednocují výhody vláknocementu, jako stabilita a odolnost vůči povětrnostním vlivům s přirozeným dojmem fasády budovy, která ani v průběhu let neztratí svoji krásu. Díky technologickým inovacím jsou produkty James Hardie výkonnější než jiné fasádní obklady. Díky své vynikající odolnosti vůči plísni a vlhkosti zůstávají vlastnosti produktu zachovány i tehdy, když je James Hardie® vláknocement vystaven vlhkosti a mokru. Hardie® Plank a Hardie® Panel jsou vláknocementové obklady se střední objemovou hmotností pro použití na fasádě. Vláknocementová deska je k dostání v 21 vysoce kvalitních barvách.

Fasádní obklady, které inspirují!

Odolné vůči povětrnostním vlivům, trvanlivé a dostupné v různých strukturách a v různých barvách.

Hardie® Panel

Síla a stabilita v kombinaci s neotřelým vzhledem.

Hardie® Architectural Panel

Dechberoucí efekty v hospodárném provedení

Hardie® Plank

Fasádní obklady odolné proti povětrnostním vlivům. Pro fasády, které vydrží déle.

Hardie® VL Plank

Elegantní řešení pro ještě rychlejší instalaci.

Příslušenství

Originální systémové doplňky k fasádním obkladům Hardie® Plank a Hardie® Panel

Proč používat fasádní obklady James Hardie?

  • Neotřelý design
  • Odolný proti vlhkosti, hnilobě, houbám a škůdcům
  • ColourPlus™ technologie pro barevnou stálost
  • Jednoduché zpracování

Věříme v to, co prodáváme

Důvěřujte společnosti James Hardie a používejte naše výrobky z vláknitého cementu s vědomím, že jste učinili nejlepší volbu. Naše výrobky mají očekávanou životnost více než 60 let a mají záruku 15 let. Máte otázky? Naši odborníci vám rádi pomohou.

Montáž fasádních obkladů Hardie® Panel

Montáž fasádních obkladů Hardie® Plank

Výhody fasádních obkladů Hardie® Plank

×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×