Vláknocementové obklady Hardie® nastavují standardy pro udržitelnou výstavbu

Obklady z vláknocementu Hardie® nastavují nové standardy pro udržitelnou výstavbu v oblasti fasádních obkladů. Bylo prokázáno, že mají negativní emise CO2 ve všech fázích životního cyklu - ověřeno certifikátem EPD. Je to další důkaz odpovědného přístupu k životnímu prostředí, který kombinuje ekologický výrobní proces s inovativním designem a snadnou instalací.


Střední hustota je ideální pro evropské klima

U naší pokročilé generace výrobků používáme vláknocement se střední hustotou, která snižuje hladinu emisí CO2. Je dokonale přizpůsoben evropskému klimatu a je vhodný pro všechny aplikace. U naší pokročilé generace výrobků používáme vláknocement se střední hustotou, která snižuje hladinu emisí CO2. Je dokonale přizpůsoben evropskému klimatu a je vhodný pro všechny aplikace. 


Naše nové Environmentální prohlášení o výrobku hodnotí a potvrzuje vlastnosti Hardie® výrobků během jejich životního cyklu. Vše je certifikováno nezávislým evropským Institutem pro stavbu a životní prostředí.Naše nové Environmentální prohlášení o výrobku hodnotí a potvrzuje vlastnosti Hardie® výrobků během jejich životního cyklu. Vše je certifikováno nezávislým evropským Institutem pro stavbu a životní prostředí. 

Produktová řada Hardie® Panel 


Pokud hledáte vysoce výkonný fasádní obklad s třídou reakce na oheň A2 za přijatelnou cenu - Hardie® Panel je tou správnou volbou pro váš příští projekt obytné, komerční nebo rekonstruované fasády. Hledáte strukturovaný povrch? Klikněte zde a prohlédněte si Hardie® Architectural Panel.

  • Tam, kde se design snoubí s hospodárností a udržitelným stavěním
  • Nejnižší emise CO2* mezi nehořlavými fasádami se stupněm A2 (A2-s1-d0).
  • Unikátní technologie navržená pro dlouhou životnost v evropských klimatických podmínkách
*Výroba, distribuce, instalace a fáze recyklace a likvidace
JH-Website_Sustainability
JH-Website_Sustainability
 

Produktová řada Hardie® Plank


Vláknocementové výrobky Hardie® jsou konstruovány tak, aby vydržely. Trvale krásná fasáda, kterou volí stavebníci, majitelé domů a architekti po celém světě. Objevte obklady Hardie® VL Plank. Naše výrobky se vyznačují všestranností, nenáročnou údržbou
a přírodním, vysoce kvalitním povrchem. 
 

  • Tam, kde se design snoubí s maximální flexibilitou a rychlostí instalace
  • Individuální kouzlo každé stavby díky obkladům Hardie®
  • Unikátní technologie navržená pro dlouhou životnost v evropských klimatických podmínkách

Certifikáty EPD ke stažení

Objevte výhody vysoce kvalitních vláknocementových obkladů Hardie® pro Váš projekt

  • Dobrý design a hospodárnost se vzájemně nevylučují. Od plánování až po realizaci Vám fasádní obklady Hardie® umožní spojit vysoce kvalitní design s dlouhou životností, nenáročnou údržbou a trvale krásným vzhledem. 
  • Inovativní řešení jsou stále důležitější. Fasádní obklady Hardie® s certifikátem EPD dokonale splňují vysoké požadavky na ekologické a ekonomicky efektivní stavění. 
  • Udržitelné budovy, které nemají dopad na životní prostředí, také zlepšují kvalitu života. Zároveň však musí zůstat cenově dostupné. James Hardie nabízí koncovým uživatelům kombinaci obojího, tedy budovy odolné vůči budoucnosti, na které se můžou 100 % spolehnout.
  • Společnost James Hardie svými EPD certifikáty poskytuje architektům, projektantům a majitelům budov všechny relevantní informace, potřebné pro výstavbu udržitelných budov a pro jejich certifikaci. Tím se stává preferovaným patnerem od plánování až po realizaci projektu.

Building a better future for all™

ESG a zodpovědnost za hodnotový řetězec

Trvalý závazek naší společnosti budovat lepší budoucnost pro všechny inspiruje komunity k tomu, aby lépe navrhovaly, stavěly a rozvíjely se jak dnes, tak i zítra.

Dodržujeme pravidla od začátku do konce

Podívejte se, jak je náš ambiciózní program udržitelnosti realizován v celém hodnotovém řetězci.

Když méně znamená více 

U naší pokročilé generace výrobků používáme hustotu vláknocementu, která snižuje množství CO2 – a vyhovuje našim fasádním aplikacím v evropských klimatických podmínkách. Optimalizací výroby chceme do roku 2030* celosvětově snížit emise přímé (Scope 1) a nepřímé (Scope 2) o 42 % a usilovat o dosažení nulových emisí do roku 2050. Náš plán nízkouhlíkových cementových technologií určuje cestu k dosažení našich ambiciózních cílů snížit emise skleníkových plynů z našich vláknocementových výrobků do roku 2030 nejméně o 50 %.

*v porovnání s výchozím rokem 2021


ESG.png

×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×