RD od firmy Eko Modular

Location: Košice

Year: 2021

Company: Eko Modular

Product: Hardie® Panel

Color: Bílá a Antracit

Více informací

Hardie® Panel byl použit jako fasádní obklad rodinného domu v Košicích. Budova je postavena jako atyp ze čtyř modulů o velikosti 4,5 x 13 m (2x), 4,5×7,5 m a 4,5×5,5 m. Dům je názorným příkladem, že i z modulární dřevostavby lze postavit atypický velký rodinný dům s dispozicí 5+kk v pasivním standardu, s rekuperací, venkovními žaluziemi, chytrým ovládáním a dalšími technickými vychytávkami.

RD od firmy Eko Modular

Dům sociálních služeb sv. Kateřiny v Bolaticích

Location: Bolatice

Year: 2023

Company: Ing. arch. David Mokrý a PROPOSIS

Product: Hardie® Plank a Hardie® Panel

Color: Oříškové hnědá hladká

Více informací

Vnitřní stěnové konstrukce této jinak zděné stavby jsou montované, obloženy deskami fermacell®. Fermacell byl použit i na dělící příčky mezi kanceláře, šatny, a zejména na stěny sociálních zařízení a koupelen jednotlivých pokojů. Fasádní obklady Hardie® byly použity na provětrávané fasádě jako přirozený a estetický prvek, vytvářející akcent i pro orientaci. Prioritou bylo dát tyto obklady do blízkosti uživatelů – klientů DSS, aby neměli pocit až sterilní jednoduchosti a uniformity, ale měli možnost tento materiál vnímat z maximální blízkosti. 

Dům sociálních služeb sv. Kateřiny v Bolaticích

Hybridní dřevostavba AM WOHNPARK NETTE 6

Location: Německo

Year: 2022

Company: GROPYUS

Product: Hardie® Panel

Color: Bílá, štěrkově šedá, černá

Více informací

Velkoformátové fasádní desky Hardie® Panel z vláknocementu (3050 x 1220 mm) zde kombinují atraktivní designové možnosti s vysokou hospodárností. Tento devítipodlažní obytný dům "Im Wohnpark Nette 6" je postaven s prefabrikovaných dřevěných panelů, je energeticky pasivní a postaven na základě trvale udržitelných standardů s veškerou certifikací. Budova má 54 jednotek. Nabízí jedno- až třípokojové byty s obytnou plochou od 28 do 74 m². Na fasádě jsou zakomponované solární panely. 

Hybridní dřevostavba AM WOHNPARK NETTE 6

Radnice ÚMČ Praha 12

Location: Praha

Year: 2022

Company: Ateliér Loxia

Product: Hardie® Panel

Color: Bílá

Více informací

Na obklad exteriérových podhledů nové modřanské radnice jsou použity vláknocementové panely Hardie® tloušťky 8 mm v sněhově bílé barvě. Podkladem je pozinkovaná ocelová konstrukce s roztečí 300 mm. Šrouby pro uchycení panelů jsou ve stejném odstínu, jako panely. Hardie® panely nabízí oproti tradičním obkladům snadnou montáž, dlouhou životnost a velkou svobodu při designu. Vláknocement Hardie® je odolný vůči nárazům, požáru, hmyzu a povětrnostním vlivům.

Radnice ÚMČ Praha 12

Kiosek v areálu Jammrtal pod Nuselským mostem

Location: Praha

Year: 2023

Company: Loxia

Product: Hardie® Panel

Color: Mlhově šedá

Více informací

Prázdný plácek pod Nuselským mostem se změnil ve víceúčelový areál. Na kiosku a zázemí nového areálu Jammertal použili architekti studia Loxia po diskusi se zhotovitelem stavby, společností Gardenline, vláknocementové fasádní Hardie® Panely.

Kiosek v areálu Jammrtal pod Nuselským mostem

Displaying results 1-5 (of 7)
  < 1 2  > 
×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×