Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Nekonečné možnosti designu.

Přesvědčte se co dokážou produkty Hardie®

Hardie® Architectural Panel je jedním z nejinovativnějších produktů v oblasti vláknocementových obkladů. Přesvědčí nejen svým výkonem, ale je také skutečným designovým univerzálem: vyberte si některou z našich úžasných barev, zvolte si texturu a udělejte každý projekt unikátním.
A to není všechno: Hardie® Architectural Panel se dodává za cenu, kterou si můžete dovolit, a je dokonalým řešením pro každou stavbu.

Vlastnosti & Výhody

  • Třída reakce na oheň A2: nehořlavý
  • Dvě různé textury: Jemný písek a škrábaný beton
  • Záruka 15 let
  • Pevný a bezpečný 
  • Velký formát pro rozmanitost designu
  • Odolný vůči povětrnosti

REALIZACE

Objevujte Hardie® Architectural Panel.

Kvalitní produkty Hardie®

       

Flexibilita designu.

 

Hardie® Architectural Panel představuje inovativní design v kombinaci s jedinečnými vlastnostmi vláknocementu. Tento výrobek je k dispozici v 6 nadčasových barvách a 2 moderních povrchových strukturách.Textury jemný písek a škrábaný beton vám umožní vytvořit moderní design fasády. Pro dosažení dechberoucího efektu, zkombinujte texturu s hladkým povrchem Hardie® Panel. Výsledkem bude nadčasový vzhled s dlouhou životností, nenáročnou údržbou a konzistentní povrchovou úpravou po dlouhá léta. 

 

Jednoduchost práce. 

 

Pokud hledáte vysoce výkonný fasádní obklad s požární odolností A2 za přijatelnou cenu - Hardie® Panel je pro Vás tou správnou volbou. Naše fasádní obklady mají třídu reakce na oheň A2 a špičkovou povrchovou úpravu. Vlastnostmi produktů jsme si tak jistí, že na ně poskytujeme 15letou záruku na jejich kvalitu. James Hardie™ je světovou jedničkou v oblasti vláknocementu s kvalitním servisem a poradenstvím které Vám zjednoduší plánování - takže se můžete soustředit na to, co je opravdu důležité: na Váš projekt.

 

Cenově dostupné řešení.

 

Díky bezkonkurenčním cenám přinášíme design a kvalitu do každého projektu. Ať už si vyberete jakýkoli vzhled, víte, že získáte také pevný a odolný produkt, který si Vaši klienti zaslouží - to z něj činí chytré a cenově výhodné řešení pro novostavby i rekonstrukce.

Neomezená barevnost.

 

Hardie® Architectural Panel se dodává v 6 standardních barvách. Abyste měli větší volnost a váš projekt byl jedinečný, je k dispozici také v barvě na zakázku. Můžete si vybrat téměř jakýkoliv odstín RAL !
Kreativitě se meze nekladou. 


 

Odbornost na vaší straně.

Náš specializovaný tým odborníků na fasádní obklady Hardie® má rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti, které podpoří váš projekt. Kontaktujte nás a ověřte si, jestli dokážeme splnit Vaše požadavky. Důvěřujte vláknocementovým výrobkům s vědomím, že jste se rozhodli správně.

Nabídka

Montážní videa

×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!

Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.
Jamesovy odměny jsou zpět!
×