Kvalitní a cenově dostupný.

Přesvědčte se co dokážou produkty Hardie®

Velkoformátové fasádní panely Hardie® nabízí styl a eleganci. Hardie® Panely jsou k dispozici v hladké struktuře a několika moderních barevných provedeních. S pěti standardními barvami dosáhnete elegantního industriálního vzhledu- a pokud potřebujete něco speciálního, můžete si vybrat z celé škály RAL barev. Buďte nekonečně kreativní s fasádními obklady Hardie®.

Vlastnosti & Výhody

  • Třída reakce na oheň A2, nehořlavý

  • Odzkoušená řešení a certifikované skladby

  • Velký formát pro rozmanitost designu

  • Záruka 10 let na barvostálost, 15 let na tvarovou stálost

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům
  • ​Cenově dostupný 

Montážní videa

Montáž fasádních obkladů Hardie® Panel

Montáž fasádních obkladů Hardie® Plank

Výhody fasádních obkladů Hardie® Plank

Objevujte Hardie® Panel

Kvalitní produkty Hardie®

Trvale odolné.

 

Desky Hardie® lze použít jako přímou náhradu stávajícího opláštění na novostavbách i rekonstrukcích. Na nehořlavý panel s klasifikací A2-s1-d0 se můžete spolehnout. Bude stavbu chránit před požárem i extrémními povětrnostními vlivy po mnoho let, a zároveň poskytne pevnost, odolnost a styl, který si vaši klienti zaslouží. Hardie® Panel je ideální pro rekonstrukce, kde zajistí bezpečnost a stávající stavbu oživí a modernizuje.

Bezúdržbové.

 

Hardie® Panel je vyroben tak, aby přetrval dlouhá léta bez údržby a defektů. Je to docíleno jeho složením a povrchovou úpravou, která je bervostálá, konzistentní a nenáročná na údržbu.

 

 

Flexibilita designu.


Hardie® Panel lze na fasádě snadno kombinovat s jinými materiály. Vynikne vedle omítky i kamene, lze ho kombinovat s Hardie® Plank ve stejné barvě nebo v kontrastu. Svou jednoduchou aplikací je ideální pro podhledy, střešní podbití i římsy.


 

Standardní barvy Hardie® Panel

Antracitově šedá

5421352 (RAL 7016)

Břidlicově šedá

5511352 (RAL 7042)

Černá

5953521 (RAL 9004)

Kovově šedá

5923521 (RAL 7043)

Sněhově bílá

5673521 (RAL 9003)

REFERENCE

RD od firmy Eko Modular

Location: Košice

Year: 2021

Company: Eko Modular

Product: Hardie® Panel

Color: Bílá a Antracit

Více informací

Hardie® Panel byl použit jako fasádní obklad rodinného domu v Košicích. Budova je postavena jako atyp ze čtyř modulů o velikosti 4,5 x 13 m (2x), 4,5×7,5 m a 4,5×5,5 m. Dům je názorným příkladem, že i z modulární dřevostavby lze postavit atypický velký rodinný dům s dispozicí 5+kk v pasivním standardu, s rekuperací, venkovními žaluziemi, chytrým ovládáním a dalšími technickými vychytávkami.

RD od firmy Eko Modular

Dům sociálních služeb sv. Kateřiny v Bolaticích

Location: Bolatice

Year: 2023

Company: Ing. arch. David Mokrý a PROPOSIS

Product: Hardie® Plank a Hardie® Panel

Color: Oříškové hnědá hladká

Více informací

Vnitřní stěnové konstrukce této jinak zděné stavby jsou montované, obloženy deskami fermacell®. Fermacell byl použit i na dělící příčky mezi kanceláře, šatny, a zejména na stěny sociálních zařízení a koupelen jednotlivých pokojů. Fasádní obklady Hardie® byly použity na provětrávané fasádě jako přirozený a estetický prvek, vytvářející akcent i pro orientaci. Prioritou bylo dát tyto obklady do blízkosti uživatelů – klientů DSS, aby neměli pocit až sterilní jednoduchosti a uniformity, ale měli možnost tento materiál vnímat z maximální blízkosti. 

Dům sociálních služeb sv. Kateřiny v Bolaticích

Hybridní dřevostavba AM WOHNPARK NETTE 6

Location: Německo

Year: 2022

Company: GROPYUS

Product: Hardie® Panel

Color: Bílá, štěrkově šedá, černá

Více informací

Velkoformátové fasádní desky Hardie® Panel z vláknocementu (3050 x 1220 mm) zde kombinují atraktivní designové možnosti s vysokou hospodárností. Tento devítipodlažní obytný dům "Im Wohnpark Nette 6" je postaven s prefabrikovaných dřevěných panelů, je energeticky pasivní a postaven na základě trvale udržitelných standardů s veškerou certifikací. Budova má 54 jednotek. Nabízí jedno- až třípokojové byty s obytnou plochou od 28 do 74 m². Na fasádě jsou zakomponované solární panely. 

Hybridní dřevostavba AM WOHNPARK NETTE 6

Radnice ÚMČ Praha 12

Location: Praha

Year: 2022

Company: Ateliér Loxia

Product: Hardie® Panel

Color: Bílá

Více informací

Na obklad exteriérových podhledů nové modřanské radnice jsou použity vláknocementové panely Hardie® tloušťky 8 mm v sněhově bílé barvě. Podkladem je pozinkovaná ocelová konstrukce s roztečí 300 mm. Šrouby pro uchycení panelů jsou ve stejném odstínu, jako panely. Hardie® panely nabízí oproti tradičním obkladům snadnou montáž, dlouhou životnost a velkou svobodu při designu. Vláknocement Hardie® je odolný vůči nárazům, požáru, hmyzu a povětrnostním vlivům.

Radnice ÚMČ Praha 12

Kiosek v areálu Jammrtal pod Nuselským mostem

Location: Praha

Year: 2023

Company: Loxia

Product: Hardie® Panel

Color: Mlhově šedá

Více informací

Prázdný plácek pod Nuselským mostem se změnil ve víceúčelový areál. Na kiosku a zázemí nového areálu Jammertal použili architekti studia Loxia po diskusi se zhotovitelem stavby, společností Gardenline, vláknocementové fasádní Hardie® Panely.

Kiosek v areálu Jammrtal pod Nuselským mostem

Displaying results 1-5 (of 7)
  < 1 2  > 

Obklad střešních přesahů a stropních podhledů

Hardie® Panel dokáže mnohem víc než jen zakončit provětrávanou obálku budovy. Střešní přesah elegantně ukončí fasádu a sjednotí její vzhled.

Pro použití vláknocementové desky Hardie® Panel jako obkladu stropních podhledů, podbití a střešních přesahů musí být zohledněna
ve statickém výpočtu vlastní zátěž desky faktorem aG=2,5.
Spodní konstukce, která obklad ponese musí být kotvena do nosných stavebních prvků.

  • osová vzdálenost spodní konstrukce činí při pokládce desky v podélném směru max. 600 mm
  • osová vzdálenost spodní konstrukce činí při pokládce desky v příčném směru max. 300 mm
  • osová vzdálenost šroubů číní max. 300 mm u trhacích nýtů 600 mm.

 

Odbornost na vaší straně.

Náš specializovaný tým odborníků na fasádní obklady Hardie® má rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti, které podpoří váš projekt. Kontaktujte nás a ověřte si, jestli dokážeme splnit Vaše požadavky. Důvěřujte vláknocementovým výrobkům s vědomím, že jste se rozhodli správně.

* data pro práci v grafických programech (Revit, Archicad a AutoCAD), jako jsou BIM data a data pro rendrování, najdete zde.

×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×