Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Hardie® Plank- univerzální fasádní obklad

Přesvědčte se co dokážou produkty Hardie®

Vláknocementové výrobky Hardie® jsou vyrobeny tak, aby vydržely. Vyznačují se všestranností, nenáročnou údržbou a přírodním, vysoce kvalitním povrchem. Na tyto výhody spoléhají výrobci, architekti a stavebníci, kteří našimi fasádními obklady chrání a zkrášlují miliony domů po celém světě. Hardie® Plank je vláknocementový obkladový materiál o formátu 180 x 3600 mm, který díky svému designu přináší flexibilitu a svěží design za atraktivní cenu. Je k dispozici ve struktuře dřeva nebo hladké struktuře a v 21 barevných provedeních. Díky této nabídce struktur a barev je ideální coby náhrada dřevěných palubek a profilů, jakož i vinylových či plastových obkladů.

Vlastnosti & Výhody

  • Přírodní vzhled dřeva v moderním výběru barev

  • Struktura opakující se až na každém 12tém obkladu

  • Minimální nároky na údržbu díky technologii ColourPlus™
  • ​Rychlá a snadná instalace

Je libo útulnou tradici nebo moderní eleganci?

Dáváte přednost klasickému, rustikálnímu vzhledu? Nebo se vám líbí minimalistický, moderní styl? Hardie® Plank se Vám trefí do vkusu.
Vyberte si strukturu dřeva pro opravdový vintage vzhled nebo hladký povrch s přiznanými spárami pro elegantní design fasády.
left comparison image
right comparison image

Obklady ještě nikdy nebyly tak praktické.

Kvalitní produkty Hardie®

Neomezené možnosti moderních fasád.

 

Navrhněte si design fasády vodorovně, svisle, s překrytím nebo s otevřenou spárou (nebo kombinujte) – instalace je jednoduchá, rychlá a nabízí maximální flexibilitu. Fasádní obklady Hardie® Plank dodají každé fasádě individuální kouzlo. Obklad se dodává ve 21 různých barvách a dvou strukturách - můžete si tak zkrášlit svůj domov podle svých představ.

Pohodlně se usaďte a užívejte si výhled.

 

Zatímco pravé dřevo je třeba pravidelně brousit, olejovat nebo lazurovat, obklady Hardie® se udržují mnohem snadněji a zároveň poskytují stejný rustikální vzhled, jaký na dřevě milujeme. Vláknocement má dlouhou životnost a je nekomplikovaný: Jakmile je jednou na stěně, nepotřebuje žádnou péči - takže si můžete užívat příjemnějších věcí v životě.

Vysoce kvalitní výrobky - zaručeno!

 

Hardie® Plank je vyroben z nejmodernějšího vláknocementu. S třídou reakce na oheň A2-s1, d0 nabízí nejlepší možnou požární ochranu pro provětrávané fasády. Obklady jsou bezpečné a stabilní.
S jejich vlastnostmi jsme si tak jisti, že poskytujeme 15 letou záruku na jejich kvalitu.


 

PROJEKTY / INSPIRACE / REFERENCE 

Literature

Žádný obklad se neobejde bez našich skvělých doplňků. 

Zde naleznete příslušenství pro produktovou řadu Hardie® Plank.

Hledáte ještě modernější vzhled? Produktová řada Hardie® Plank má řešení.

Objevte fasádní obklad Hardie® VL Plank a nechte se inspirovat jeho hladkým a minimalistickým stylem.

Odbornost na vaší straně.

Náš specializovaný tým odborníků na fasádní obklady Hardie® má rozsáhlé zkušenosti a odborné znalosti, které podpoří váš projekt. Kontaktujte nás a ověřte si, jestli dokážeme splnit Vaše požadavky. Důvěřujte vláknocementovým výrobkům s vědomím, že jste se rozhodli správně.

×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!

Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.
Jamesovy odměny jsou zpět!
×