Zažádejte si o vzorek Hardie® Panel nebo Hardie® Architectural Panel!

Ještě dnes si můžete zažádat o bezplatný vzorek Hardie® Architectural Panel nebo Hardie® Panel - dokonalé řešení pro velkoformátové fasádní opláštění, exteriérový podhled nebo podbití. To, co hledáte pro váš bytový nebo komerční projekt.
* data pro práci v grafických programech (Revit, Archicad a AutoCAD),jako jsou BIM data a data pro rendrování, najdete zde.

Chcete-li obdržet vzorek, vyplňte prosím níže uvedený formulář. O vzorky Hardie® Plank žádejte zde. 

Zažádejte si vzorek obkladu Hardie® Panel nebo Hardie® Architectural Panel.

Do pěti pracovních dnů Vás budeme kontaktovat a domluvíme si s Vámi schůzku.

Předáme Vám vzorek a vysvětlíme, jak Vám může společnost James Hardie pomoci s dalším projektem.


 
Oslovení:*

Kliknutím na tlačítko "Odeslat" souhlasím s tím, aby mi společnost James Hardie Europe GmbH, náš poskytovatel služeb plnění nebo specializovaný prodejce James Hardie zaslal vzorovou krabici. Dále souhlasím s tím, aby mě společnost James Hardie Europe GmbH, specializovaný prodejce James Hardie nebo poskytovatel služeb zákazníkům pověřený společností James Hardie Europe GmbH kontaktovali e-mailem a/nebo telefonicky za účelem vyjasnění jakýchkoli otázek týkajících se nabídky. Svůj souhlas se zpracováním údajů potřebných pro tento účel mohu kdykoli odvolat. Další informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů a v tiráži.
×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×