Aktuální katalog rodinných domů RD Rýmařov nabízí to nejlepší pro nový domov, rodinný dům i jeho uživatele

Aktuální katalog rodinných domů RD Rýmařov nabízí to nejlepší pro nový domov, rodinný dům i jeho uživatele

30.03.2023
 
Na téměř 90 stranách, členěných do tří oddílů, se zájemce může seznámit se strategií, jak tento významný evropský výrobce montovaných domů na bázi dřevostaveb řeší úspornost svých domů, udržitelnost, zdravé životní prostředí, dostatek prostoru, světla, jistoty a bezpečí pro obyvatele rodinných domů z Rýmařova.
 
Gró katalogu tvoří současná nabídka domů a projektů RD Rýmařov. Nechybí ani klíčové přednosti rodinných domů firmy, která patří mezi členy Asociace dodavatelů rodinných domů a která dodává své domy na český a evropský trh už více než 50 let.
 
RD Rýmařov používá na svých domech materiály fermacell® i obkladové Hardie® Panely
Součástí katalogu je i prezentace produktů a řešení společnosti James Hardie Europe, která s RD Rýmařov dlouhodobě spolupracuje a dodává jí jak své sádrovláknité a cementovláknité desky fermacell®, tak i fasádní vláknocementové Hardie® Panely. V katalogu se také vysvětluje, proč RD Rýmařov nepoužívá OSB desky a sádrokarton. Odpověď je jednoduchá – protože existuje lepší materiál. Jsou to sádrovláknité a cementovláknité desky fermacell®, které jsou na trhu už více jak 50 let, jsou ekologické, tvrdé a pevnější než sádrokarton, mají vyšší požární odolnost, jsou odolnější proti vodě, chrání před vlhkostí a plísní a mají lepší akustické parametry. Navíc se na ně dají komfortně upevňovat i předměty s vyšší hmotností.
 
Materiály fermacell® tak společnosti RD Rýmařov dovolují nabídnout svým zákazníkům kvalitní a současně úsporné konstrukce. Výhodou jsou i jednoduché upevnění a zpracování, jednovrstvé opláštění, variabilní spárovací techniky, absence technologických prostojů a vysoká bezpečnost celého konstrukčního systému.
 
Fasádní Hardie® Panely chrání konstrukci domů z Rýmařova, odolávají přírodním vlivům a ani po letech neztrácí svou krásu
Hardie® Panely byly speciálně vyvinuty, aby odolaly všem přírodním vlivům, a přitom neztratily přirozenou krásu. Obklady Hardie® Panel, které RD Rýmařov používá, sjednocují výhody vláknocementu, jako stabilita a odolnost vůči povětrnostním vlivům s přirozeným dojmem fasády budovy, která ani v průběhu let neztratí svoji krásu. A díky technologickým inovacím jsou Hardie® Panely výkonnější než jiné fasádní obklady. To jsou také hlavní důvody, proč je společnost RD Rýmařov začala využívat na svých rodinných domech.
 
Aktuální katalog bungalovů, patrových i modulových domů RD Rýmařov si můžete prohlédnout i on-line zde nebo si na této webové adrese můžete zažádat o zaslání tištěné verze katalogu.

Katalog RD Rýmařov

 
×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×