Fasádní obklady HardiePlank na fasádě nových šaten Školního sportovního klubu v Bílovci

Fasádní obklady HardiePlank na fasádě nových šaten Školního sportovního klubu v Bílovci

05.11.2019
Téměř 400 m2 vláknocementových obkladů HardiePlank® je součástí provětrávané fasády nového zázemí pro fotbalisty Fotbalového klubu Bílovec na Ostravské ulici.
 
O šatnách se v Bílovci mluvilo už mnoho let. Až díky dotaci z MŠMT a spoluúčasti města Bílovec se letos místní sportovci dočkali. Po 60 letech tak mohou fotbalisté opustit již nevyhovující sklepní prostory Domu kultury a využívat moderní šatny v samotném areálu ŠSK Bílovec. Investorem byl Školní sportovní klub Bílovec, z. s., výstavbu realizovala stavební společnost BISTA-KBW s.r.o. z Bílovce. Montáž KVH krovů, zateplení PIR, instalaci PVC fólie (500m2) a montáž provětrávané fasády se zateplením a obkladem HardiePlank (390m2) zajišťoval Daniel Goršanov (Skyworks) z Kopřivnice.
 
Tým pod vedením Daniela Goršanova se už více než 10 let snaží o to, aby jejich zákazníci byli vždy maximálně spokojeni. Rok od roku jsou schopni pojmout stále více druhů prací. Provádí práce od izolace základových desek, přes nátěry (fasády, střechy, konstrukce) až po montáž střešní krytiny na rovné, pultové či sedlové střechy. Do nabídky patří i práce ve výškách pomocí horolezecké techniky, nátěry a montáž větraných fasád.
 
Fasádní obklady HardiePlank jsou na českém trhu novinkou a tak není překvapením, že s nimi Daniel Goršanov pracoval na fasádě bíloveckých šaten poprvé. „Nejčastěji děláme střechy, výškové práce, ale i provětrávané fasády s dřevěným finálním obkladem. Na této zakázce jsme měli možnost poprvé si vyzkoušet vláknocementové  obklady HardiePlank®. S materiálem se nám dělalo velmi dobře, ocenit musím i rychlou dodávku a spolupráci s regionálním manažerem dodavatele obkladů Vlastimilem Kolmanem. Materiál a fasáda se nám líbí, práce s obkladovými deskami z vláknocementu byla snadná. Výhodou byly také bezprašné a přesné přířezy. Oceňuji i příležitost vyzkoušet si v praxi instalaci tohoto nového obkladového materiálu.“ řekl po dokončení prací Daniel Goršanov.


×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×