Fasádní obklady na rodinném domě od renomovaného slušovického dodavatele dřevostaveb

Fasádní obklady na rodinném domě od renomovaného slušovického dodavatele dřevostaveb

16.06.2020
Nízkoenergetické, difuzně otevřené a pasivní dřevostavby na klíč staví slušovická firma RUDOLF EKODOMY s.r.o., která byla jedním z prvních „pionýrů“ a s úspěchem vyzkoušela novinku na českém trhu stavebních materiálů, vláknocementové fasádní obklady James Hardie. Na rodinném domě v pražských Dolních Měcholupech nedávno dokončila fasádu s vláknocementovými obklady HardiePlank®.
 
Obkladové desky HardiePlank® a velkoformátové panely HardiePanel® z vláknocementu od společnosti James Hardie propůjčí každé dřevostavbě jedinečný charakter. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají dlouhou životnost a jsou k dostání v různých strukturách, stejně jako v bezpočtu barev. Své uplatnění nachází nejen na fasádách nebo při opláštění nástaveb, ale i při opláštění podbití, soklů, štítových stěn apod.
 
Majitel domu může být s volbou spokojen
Fasádní obklady od společnosti James Hardie Europe vybral investor na základě konzultace s ředitelem společnosti RUDOLF EKODOMY p. Jaroslavem Rudolfem pro minimální nároky na údržbu v průběhu užívání stavby. Vláknocementové obklady HardiePlank® nahradily na provětrávané fasádě dřevěný obklad, se kterým se původně při stavbě domu plánovalo. Dřevo je pro obklad fasády skvělý materiál, ale aby i po letech vypadalo dobře, vyžaduje péči a pravidelné nátěry. Majitel rodinného domu v Dolních Měcholupech je díky své volbě podobných starostí zbaven.
 
Právě z výše uvedených důvodů je ideální volbou vláknocementový obklad James Hardie
Tyto desky jsou na trhu již téměř 40 let a za tu dobu spolehlivě prokázaly deklarované přednosti. Díky technologie ColourPlus™ není u nich zapotřebí žádný dodatečný nátěr fasády. Suchá konstrukce dovoluje realizovat stěnu bez vlhkosti, provětrávaná dutina odvádí vlhkost a materiály zůstávají suché. Dokonalá je i tepelná ochrana - v letním období zamezuje provětrávaná dutina přehřívání konstrukce, v zimě zaručuje tepelná izolace pod obkladem tepelnou pohodu.
 
S obkladem rodinného domu v Dolních Měcholupech byl navýsost spokojen dodavatel i investor
V souvislosti s rodinným domem v Dolních Měcholupech, kde firma RUDOLF EKODOMY použila na obklad fasády desky HardiePlank®, řekl její ředitel Jaroslav Rudolf: „K našim domům na bázi dřevostavby se mi jak ty obkladové desky, tak i panely hodí a jsou s nimi plně kompatibilní. Mám na mysli nejen samotný vzhled, ale i jejich funkčnost, odolnost a bezúdržbovost. Dnešní majitelé jinou, než omítkovou fasádu vítají, ale klasický dřevěný obklad se jim už nechce pravidelně natírat a udržovat. A v obkladech a panelech James Hardie dostávají estetické a vysoce funkční řešení. S obklady se nám navíc výborně pracovalo. Oceňuji jejich parametry a přál bych si, aby se na trhu chytil. Za nás jsme s volbou i celou realizací maximálně spokojeni a spokojen byl i investor domu.“

 ×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×