Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Fasádní obklady na rodinném domě od renomovaného slušovického dodavatele dřevostaveb

Fasádní obklady na rodinném domě od renomovaného slušovického dodavatele dřevostaveb

16.06.2020
Nízkoenergetické, difuzně otevřené a pasivní dřevostavby na klíč staví slušovická firma RUDOLF EKODOMY s.r.o., která byla jedním z prvních „pionýrů“ a s úspěchem vyzkoušela novinku na českém trhu stavebních materiálů, vláknocementové fasádní obklady James Hardie. Na rodinném domě v pražských Dolních Měcholupech nedávno dokončila fasádu s vláknocementovými obklady HardiePlank®.
 
Obkladové desky HardiePlank® a velkoformátové panely HardiePanel® z vláknocementu od společnosti James Hardie propůjčí každé dřevostavbě jedinečný charakter. Jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, mají dlouhou životnost a jsou k dostání v různých strukturách, stejně jako v bezpočtu barev. Své uplatnění nachází nejen na fasádách nebo při opláštění nástaveb, ale i při opláštění podbití, soklů, štítových stěn apod.
 
Majitel domu může být s volbou spokojen
Fasádní obklady od společnosti James Hardie Europe vybral investor na základě konzultace s ředitelem společnosti RUDOLF EKODOMY p. Jaroslavem Rudolfem pro minimální nároky na údržbu v průběhu užívání stavby. Vláknocementové obklady HardiePlank® nahradily na provětrávané fasádě dřevěný obklad, se kterým se původně při stavbě domu plánovalo. Dřevo je pro obklad fasády skvělý materiál, ale aby i po letech vypadalo dobře, vyžaduje péči a pravidelné nátěry. Majitel rodinného domu v Dolních Měcholupech je díky své volbě podobných starostí zbaven.
 
Právě z výše uvedených důvodů je ideální volbou vláknocementový obklad James Hardie
Tyto desky jsou na trhu již téměř 40 let a za tu dobu spolehlivě prokázaly deklarované přednosti. Díky technologie ColourPlus™ není u nich zapotřebí žádný dodatečný nátěr fasády. Suchá konstrukce dovoluje realizovat stěnu bez vlhkosti, provětrávaná dutina odvádí vlhkost a materiály zůstávají suché. Dokonalá je i tepelná ochrana - v letním období zamezuje provětrávaná dutina přehřívání konstrukce, v zimě zaručuje tepelná izolace pod obkladem tepelnou pohodu.
 
S obkladem rodinného domu v Dolních Měcholupech byl navýsost spokojen dodavatel i investor
V souvislosti s rodinným domem v Dolních Měcholupech, kde firma RUDOLF EKODOMY použila na obklad fasády desky HardiePlank®, řekl její ředitel Jaroslav Rudolf: „K našim domům na bázi dřevostavby se mi jak ty obkladové desky, tak i panely hodí a jsou s nimi plně kompatibilní. Mám na mysli nejen samotný vzhled, ale i jejich funkčnost, odolnost a bezúdržbovost. Dnešní majitelé jinou, než omítkovou fasádu vítají, ale klasický dřevěný obklad se jim už nechce pravidelně natírat a udržovat. A v obkladech a panelech James Hardie dostávají estetické a vysoce funkční řešení. S obklady se nám navíc výborně pracovalo. Oceňuji jejich parametry a přál bych si, aby se na trhu chytil. Za nás jsme s volbou i celou realizací maximálně spokojeni a spokojen byl i investor domu.“

 ×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!

Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.
Jamesovy odměny jsou zpět!
×