James Hardie Europe přijede na konferenci Dřevostavby 2023 ve Volyni s řadou novinek

James Hardie Europe přijede na konferenci Dřevostavby 2023 ve Volyni s řadou novinek

15.03.2023
 
XXIV. ročník mezinárodní konference na téma DŘEVOSTAVBY se jako tradičně uskuteční v areálu VOŠ a SPŠ Volyně, která tuto významnou konferenci spolu s dalšími partnery pořádá. Letošní rok proběhne v dnech úterý 4.dubna 2023 a středa 5.dubna 2023 a mezi jeho aktéry nebudou chybět ani zástupci společnost James Hardie Europe.
 
„Letošní rok se nese ve znamení ekologie, úspor energií a suché výstavby a ve všech těchto oblastech má naše společnost co nabídnout,“ říká Dipl.-Ing.(FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení James Hardie Europe, o.s. Praha a dodává: „Kromě přednášky o hybridních stavebních systémech, která je na programu ve středu 5. dubna dopoledne, představíme i praktickou ukázku montáže nového systému podlahového vytápění fermacell® Therm25  a montáže fasádních obkladů Hardie® Plank a Hardie® Panel. Letos máme novinek více – certifikovaná systémová řešení s deskami fermacell® pro CLT konstrukce jsou jednou z nich, výsledky požárních a akustických zkoušek dokládají vysokou požární bezpečnost spojení fermacell® + CLT. Široká je i nabídka detailů s našimi deskami fermacell® a fasádními Hardie® obklady pro hybridní stavení systémy. Prezentovat budeme i nové certifikace pro udržitelnou výstavbu, které potvrzují, že sádrovláknité desky a podlahové prvky fermacell® jsou CO2 negativní.“
 
Program XXIV. Ročníku konference ve Volyni najdete zde, registrační formulář k účasti na konferenci Dřevostavby 2023 je zde.

×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×