James Hardie Europe se aktivně účastní prvního Stavebního veletrhu v on-line prostředí

James Hardie Europe se aktivně účastní prvního Stavebního veletrhu v on-line prostředí

13.01.2021
 

On-line Stavební veletrh se uskuteční v pátek a v sobotu 22. – 23. ledna 2021 od 9 do 18 hodin na portálu www.velon.cz. Registrace a vstup na veletrh je pro jeho návštěvníky v současnosti zdarma, stačí vyplnění základních údajů. Počet volných vstupenek je však z technických důvodů omezen,
s registrací volné vstupenky proto neváhejte. Návštěvník se registruje prostřednictvím velmi jednoduchého formuláře a na mobilní telefon mu následně přijde unikátní PIN kód, pomocí kterého se na veletrh přihlásí. K „návštěvě“ on-line stavebního veletrhu pak stačí počítač, mobil nebo tablet s internetovým připojením.


Návštěvníci se mohou těšit na desítky předních firem z různých oblastí stavebnictví, od materiálů a technologií, přes vybavení až po realizační firmy. Svou účast potvrdily například firmy Xella, KM Beta, Heluz, Rehau, Isotra, Narex, Fenix, Schiedel, Novatop, RD Rýmařov a další. Odborné poradenství budou poskytovat partneři veletrhu, mezi které patří Asociace dodavatelů montovaných domů, Centrum pasivního domu, Cech kamnářů, Cech topenářů a instalatérů, Klastr Česká peleta, Svaz podnikatelů ve stínící technice, Česká fotovoltaická asociace a Česká komora lehkých obvodových plášťů.
 
„James Hardie Europe se jako ostatní společnosti musela a musí vypořádat s důsledky současné covidové epidemie. Proto už od podzimu loňského roku pravidelně pořádá vlastní on-line webináře, na nichž prezentuje svá řešení pro dřevostavby a suchou výstavbu. Webináře věnované akustice dřevostaveb, moderním fasádním systémům nebo požární bezpečnost se setkaly s velkým zájmem a ohlasem, další zajímavá témata se navíc připravují. Účast na on-line Stavebním veletrhu Velon.cz je tak pro nás další zajímavou příležitostí, jak informovat širokou odbornou i laickou veřejnost o současném sortimentu, přednostech a možnostech uplatnění deskových materiálů fermacell® a James Hardie®.“  říká Dipl.-Ing.(FH) Jaroslav Benák, vedoucí technického oddělení společnosti James Hardie Europe.
 
Tým James Hardie Europe se těší na další on-line setkání a zve všechny návštěvníky veletrhu na svůj virtuální stánek!
 
×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×