Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

Jamesovy odměny jsou zpět. Oblíbená prodejní akce společnosti James Hardie Europe je opět tady!

Jamesovy odměny jsou zpět. Oblíbená prodejní akce společnosti James Hardie Europe je opět tady!

11.09.2023
Nakupte v období od 15. září do 15. listopadu 2023 jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo prvky podlahového vytápění fermacell® Therm25 a získejte Jamesovu odměnu!
 

Základní podmínkou zapojení do soutěže je vyplnění formuláře a nahrání prodejního dokladu. Minimální množství pro zisk jedné ze tří Jamesovych odměn je 100 m2 našich podlahových produktů po sečtení všech dokladů, ty se v období trvání akce sčítají, takže na to máte dva měsíce. Jednotlivé nákupy mohou být menší. Doporučujeme registrovat každý nákup. Můžete tak učinit hned na prodejně nebo později z pohodlí domova. Důležité bude, aby jejich součet po nahrání všech dokladů dosáhl hranici alespoň 100 m2. V takovém případě na vás čeká soudek piva, mikina a kulich Hardie®.
 
Pokud bude součet všech vašich nákupů větší než 300 m2 a současně nepřekročí plochu 500 m2, máme pro vás připraven značkový reproduktor JBL GO 3 a láhev skvělého rumu + mikinu a kulich Hardie®. Při celkovém nákupu nad 500 m2 podlahových prvků fermacell® nebo prvků podlahového vytápění fermacell® Therm25 se můžete těšit na poukázku v hodnotě 5000 Kč na nákup ve vašich stavebninách, navíc dostanete mikinu a kulich Hardie®.
 
Princip soutěže je jednoduchý, ostatně tady jsou Jamesova slova k soutěži: „Nakoupíš, dostaneš! Tyto produkty stejně potřebuješ, tak neváhej a zastav se ve svých stavebninách nebo nakup online. Účtenku mi naskenuj a pošli. Nebuď skromný a vyplň mi formulář pokaždé, když něco nakoupíš. Já si to na konci sečtu a podle tvé snahy tě odměním. Klidně připiš svou velikost, ať ti mikča hezky sedne. Cenu, co jsem si pro tebe nachystal, si vyzvedni tam, kde si nakoupil. S detaily se ti ozvu předem.“
 
×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!

Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.
Jamesovy odměny jsou zpět!
×