Nový Look Book fasádních obkladů James Hardie inspiruje tvůrce a investory

Nový Look Book fasádních obkladů James Hardie inspiruje tvůrce a investory

11.02.2020
Nová 40stránková publikace je primárně zdrojem inspirace pro architekty, ale nechybí v ní jak stručné představení sortimentu fasádních obkladů James Hardie, tak i shrnutí jejich hlavních výhod. Podstatnou část však tvoří náměty na kombinaci fasádních obkladů James Hardie a dalších stavebních materiálů, jako například kombinace s cihelným nebo kamenným obkladem, nebo dřevěnými nosnými prvky objektu.
 
Základem je samozřejmě široká nabídka dekorů vláknocementových obkladů Hardie Plank® a Hardie Panel® - od tradičního dřeva, přes moderní akcenty dekorativních pruhů až po fasádu mísící několik materiálů a barev. Možnosti návrhu fasády ještě zesilují různé varianty instalace – bezespárové horizontální nebo vertikální obklady nebo obklady s otevřenými spárami. Dalším plusem je až jednadvacet barev, rozdělených do pěti harmonických barevných témat. Je jen na tvůrci a jeho fantazii, jak skombinuje dekory, způsoby instalace obkladů a jejich barvy.
 
Krása spočívá v detailu a malé detaily často zanechávají největší dojem. Dekorační lišty HardieTrim™ a MetalTrim™ pro vnitřní a vnější rohy představují čistý prvek, který elegantně
zakončí vzhled fasády.
 
Samostatnou kapitolou je kombinace vláknocementových obkladů s jinými stavebními materiály. Kombinací fasádních obkladů HardiePlank® a světlé omítky vdechnete fasádě zajímavý gradient a výsledkem bude klasický a svěží vzhled s čistými liniemi. Obrázky v novém Look Booku potvrzují, že tradice nikdy nevyjde z módy. S fasádními obklady HardiePlank® v kombinaci s cihlovým obkladem vytvoříte velmi snadno tradiční vzhled s nádechem moderních prvků.
 
Další typy kombinací najdete v novém Look Booku. Ten názorně ukazuje, že není důvod bát se kombinovat a vytvářet fasády, které budou krásné a současně nabídnou majitelům dlouhou trvanlivost, nehořlavost, odolnost vůči škůdcům a tvarovou i barevnou stálost.


 
×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×