Série podzimních certifikačních školení začne v září v Brně

Série podzimních certifikačních školení začne v září v Brně

29.08.2023
Na webových stránkách fermacell.cz najdou zájemci už nyní termíny a přihlášku k účasti na jednotlivých podzimních certifikačních školeních společnosti James Hardie Europe, na nichž lze získat oprávnění k montáži suchých stavebních systémů fermacell® a vláknocementových Hardie® obkladů.
Termíny jednotlivých akcí:
  • Certifikační školení fermacell Brno 21.9.2023
Střední škola stavebních řemesel - Pražská 636/38b,642 00 Brno - Bosonohy
 
  • Certifikační školení fermacell Praha 5.10.2023
SOU Ohradní – Ohradní 57, 140 00 Praha 4
 
  • Certifikační školení fermacell Hradec Králové 12.10.2023
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště - Vocelova 1338, 500 02 Hradec Králové
 
  • Certifikační školení fermacell Brno 30.11.2023
Střední škola stavebních řemesel - Pražská 636/38b,642 00 Brno - Bosonohy
 
  • Certifikační školení fermacell Praha 7.12.2023
SOU Ohradní – Ohradní 57, 140 00 Praha 4
 
  • Certifikační školení fermacell Hradec Králové 14.12.2023
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště - Vocelova 1338, 500 02 Hradec Králové
 
Certifikát ze školení James Hardie Europe, který je vydáván pod záštitou Cechu suché výstavby České republiky dle zákona 246/01 Sb., bude pro účastníky dokladem, že firma a proškolená osoba mají plnou kompetenci k práci se stěnovými a podlahovými konstrukcemi fermacell® a vláknocementovými fasádními Hardie® obklady.
 
David Švábenský, technicko-prodejní konzultant společnosti James Hardie Europe, zdůrazňuje hlavní přínosy těchto akcí: „Školení jsou jednodenní a účastník se tady setká s celým naším sortimentem včetně aktuálních novinek. Důraz klademe na praktické ukázky práce s našimi materiály, výhodou je i skutečnosti, že účastníci našich školení si odnesou certifikát hned po skončení akce. Certifikační školení vedou odborníci z naší společnosti a lidé z praxe, takže žádný odborný a praktický dotaz na zpracování desek a příslušenství fermacell® a Hardie® obkladů nezůstane nezodpovězen.“
 
Registrace začíná v 8.00 hod., samotný program pak probíhá od 8.30 do 15.30 hod.. V průběhu certifikačních školení organizátoři představí použití systémů fermacell® v protipožárních, akustických, ve vlhkých konstrukcích a v exteriéru, chybět nebude ani jedna z novinek, podlahové vytápění fermacell® Therm25. U fasádních Hardie® obkladů budou na školení prezentovány kromě obkladových desek Hardie® Plank a velkoformátových panelů Hardie® Panel i nové fasádní desky Hardie® VL Plank, které zaujmou zejména čistým a elegantním vzorem spár, chybět nebudou ani obklady Hardie® Architectural Panel, které kombinují kvalitní design a vysokou pořizovací a provozní hospodárnost.
 
Těšíme se na Vaši účast – přihlášku stačí odeslat nejpozději týden před termínem konání školení!

 
×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×