Společnost QUALITY HOUSE zařadila do svého sortimentu vláknocementové obkladové desky Hardie® VL Plank

Společnost QUALITY HOUSE zařadila do svého sortimentu vláknocementové obkladové desky Hardie® VL Plank

13.11.2023

„Možnost zvolit si na fasádě naší dřevostavby variantu dřevěného obkladu nebo vláknocementového obkladu Hardie® VL Plank je naším bonusem pro zákazníky,“ říká Martin Trnkal, obchodní zástupce firmy QUALITY HOUSE se sídlem v Olomouci-Nemilanech a dodává: „Někdo preferuje unikátní estetiku dřeva a nevadí mu potřeba pravidelné údržby, jiní zákazníci zase ocení odolnost, barevnou stálost a bezúdržbovost fasády, která se díky formátu, povrchu a barevnosti desek Hardie® VL Plank od dřeva zas tak výrazně neliší.“

Pro výrobce dřevostaveb jako je QUALITY HOUSE je u desek Hardie® VL Plank výhodou také snadná, rychlá a efektivní montáž. Variabilní je i umístění, desky lze instalovat na fasádu jak ve vodorovné, tak i ve svislé poloze. Obkladové desky se snadno připevňují k podkladu bez předvrtání pomocí speciálně navržených šroubů nebo hřebíků. To šetří drahocenný čas a náklady na práci při stavbě. V porovnání s podobnými systémy tak lze montáž provést o 20 % rychleji.

 

Aleš Pechtor, zástupce společnosti James Hardie Europe pro průmyslové zákazníky, výrobce modulů a dřevostaveb, upozorňuje na další přednosti letošní novinky v sortimentu James Hardie Europe: „Fasádní obklady Hardie® VL Plank se nejen rychle a snadno instalují, ale zaujmou i svým moderním a stylovým vzhledem a vysokou kvalitou. Máme je k dispozici v přírodním vzhledu dřeva v osmi moderních barvách a stejně jako všechny naše vláknocementové fasády jsou i nové fasádní obklady Hardie® VL Plank odolné proti povětrnostním vlivům a díky odolné barevné aplikaci jsou nenáročné na údržbu. Díky jejich vysoké kvalitě poskytujeme na desky 15letou záruku.“

 

Fasádní obklady Hardie® VL Plank lze použít jak pro renovace fasád, tak pro novostavby. Desky jsou nehořlavé a splňují třídu reakce na oheň A2, s1-d0 podle normy ČSN EN 13501-1 a lze s nimi realizovat i požárně uzavřené plochy např. na hranici pozemku.

 

QUALITY HOUSE s.r.o. staví své dřevostavby už 15 let, a přestože staví typizované dřevostavby, ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně. Každý její typový dům lze libovolně dispozičně i velikostně upravit. Kromě vysoké kvality své práce a dlouhodobě prověřenými materiály a konstrukcemi boduje u zákazníků sortimentem svých domů a dostupnými cenami.

×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×