Také letos představí James Hardie Europe na konferenci Dřevostavby 2024 ve Volyni nové produkty a řešení

Také letos představí James Hardie Europe na konferenci Dřevostavby 2024 ve Volyni nové produkty a řešení

06.03.2024
 
XXV. ročník mezinárodní konference DŘEVOSTAVBY se jako tradičně uskuteční v areálu VOŠ a SPŠ Volyně v úterý 26. března 2024 a středu 27. března 2024. Mezi jeho účastníky nebudou ani letos chybět zástupci společnost James Hardie Europe.
 
Přednáška Dipl.-Ing.(FH) Jaroslava Benáka, vedoucího technického oddělení James Hardie Europe, o.s. Praha je v plánu v úterý 26. března odpoledne a zaměří se na systémová řešení CLT konstrukcí. Široká bude jako každoročně také nabídka expozice James Hardie Europe na volyňské konferenci.
 
Chybět na ní nebude inovovaný suchý systém podlahového vytápění fermacell® Therm25™-125, který díky menší rozteči trubek nabízí ještě vyšší topný výkon nebo nový čerpatelný Akustický podsyp fermacell®. Jeho základem je Kameninové pojivo fermacell®, které pružně váže Voštinový zásyp fermacell® a zlepšuje tak zvukovou izolaci zejména u dřevěných trámových stropů a stropů z CLT panelů.


 
V centru pozornosti budou také vláknocementové desky Hardie® Plank, Hardie® Plank VL a panely Hardie® Panel a Hardie® Architectural Panel včetně nových povrchů.
 
Zájemci o konstrukční systémy, kombinující CLT panely a opláštění ze sádrovláknitých desek fermacell®, se budou moci seznámit s aktuálními certifikovanými systémovými řešeními společnosti James Hardie Europe, k dispozici budou také nové statické návrhové podklady k dřevostavbám.
 
Tematické okruhy letošního 25.ročníku jsou:
  • dřevo, jeho vlastnosti a ochrana
  • materiály a polotovary používané pro dřevostavby
  • vícepodlažní dřevostavby
  • rekonstrukce dřevěných staveb
  • úspory energií, vytápění, ekologické aspekty
  • požární ochrana při realizaci dřevostaveb
 
Bližší informace a program XXV. ročníku konference DŘEVOSTAVBY ve Volyni najdete zde nebo na FB profilu akce.

Program konference můžete stáhnout ZDE...

 
×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×