Vláknocement James Hardie® se dá využít i na obkladech garáží nebo zahradních domků

Vláknocement James Hardie® se dá využít i na obkladech garáží nebo zahradních domků

07.12.2020
Namísto klasické omítky může výrobce nebo investor dřevostavby použít na fasádu a podhledy rodinného domu, ale i zahradního domku nebo garáže vláknocementové fasády James Hardie®. Ať už se jedná o provětrávané fasády, sokly, venkovní podhledy, atiky, římsy, garáže nebo zahradní domky a jiné drobné stavby, James Hardie® Vám nabídne vždy vhodné řešení.

Tyto obklady jsou bezúdržbové, mimořádně stabilní a odolné vůči nárazům, nesmršťují se, nebobtnají a netvoří se v nich trhliny, a to ani tehdy, když jsou mnoho let vystaveny extrémním klimatickým podmínkám. Navíc jsou velmi rezistentní vůči napadení řasami a houbami. Vlhkost a mráz, jakož i velké horko mají malou šanci, stejně jako hmyz nebo škůdci. Oba typy, tj. obkladové desky i panely, navíc vyhovují požadavkům třídy reakce na oheň A2-s1, d0 a jsou nehořlavé. Takto obložené fasádní plochy jsou požárně uzavřené a vyřeší Vám problémy s malými odstupovými vzdálenostmi např. k sousedovi. Dostanete je v různých strukturách, stejně jako v bezpočtu barev včetně tmavých odstínů, které se v klasickém kontaktním zateplovacím systému nedají kvůli přehřívání realizovat. Jejich předností je navíc velmi jednoduchá montáž a 15letá záruka. Součástí servisu je kromě dodávky obkladového materiálu i příslušenství, potřebné k rychlé a snadné aplikaci fasádních desek a panelů.

Fasádní desky HardiePlank® nabízí spojení přírodní krásy dřeva s trvanlivostí a bezúdržbovostí vláknocementu James Hardie®. Rozměry těchto obkladů jsou 3 600 × 180 × 8 mm a montovat se dají vodorovně nebo svisle. HardiePlank® se výborně hodí pro fasádní obklad rodinných a bytových domů nebo designové fasády, ale tyto desky se používají také k obkladům střešních přesahů, střešních podhledů a říms. Zajímavou oblastí využití jsou i garáže a zahradní domky. Kromě odolnosti a životnosti nabízí snadnou montáž, nenáročnou údržbu a možnost doslova si vyhrát s designem těchto objektů. Velkoformátové vláknocementové panely HardiePanel® jsou větší, jejich rozměry jsou 3 050 × 1 220 × 8 mm. Panely HardiePanel® můžete samozřejmě použít i na fasádě rodinného domu, ale řešit se s nimi dají i větší plochy garáží, přístřešků pro automobily a dalších drobných staveb.
 ×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×