Výjímečný vzhled, který vydrží

Obklady, které odolají všemu, co přírodní živly přináší. Stylové a bezúdržbové řešení pro Vaši fasádu.
To jsou produkty James Hardie.

Krásná budova si zaslouží zůstat krásnou.

Výrobky James Hardie jsou inspirovány přírodou: nejen svým složením, ale také sní harmonizují a zapadají do krajiny. Naše výrobky z vláknocemntu jsou dostupné v různých atraktivních barvách a ve dvou strukturách - textura dřeva nebo hradká.
Počasí a čas mají negativní vliv na všechny fasády. Naše výrobky jsme však navrhli tak, aby byly odolné proti mrazu, vodě, ohni a větru. Pro trvale krásnou fasádu, jako v první den.

 

Fasádní obklad Hardie® Plank


Není náhoda, že Hardie® Plank je naším stěžejním produktem - je to univerzální obklad s nenáročnou údržbou, který je dodáván v různých barvách a strukturách.


 

Fasádní desky Hardie® Panel


Hardie® Panel je velkoformátový fasádní panel, který dodává fasádě styl. Díky svým čistým a rovným liniím je Hardie® Panel ideální volbou pro moderní vzhled.


 

Proč používat fasádní obklady James Hardie?

  • Neotřelý design
  • Odolný proti vlhkosti, hnilobě, houbám a škůdcům
  • ColourPlus™ technologie pro barevnou stálost
  • Jednoduché zpracování

Vyberte si tu pravou barvu a strukturu

Naše celá řada 21 barev a přirozeně vypadajících textur poskytuje spoustu možností pro návrh klasického domu v jakémkoli stylu.

Vláknocementový obklad JamesHardie® je nabízen v hladkém i dřevěném provedení a lze jej instalovat také vodorovně a svisle, což nabízí maximální konstrukční flexibilitu.

 

Váháte, jaký odstín a texturu si vybrat?

Napište si o vzorek zdarma!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše prvotřídní služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
 

Stačí si vybrat z naší široké palety barev zde a následně napsat e-mail na adresu [email protected] a my Vám bezplatně zašleme až 3 velké vzorky fasádních obkladů.


 

Věříme v to, co prodáváme

Důvěřujte společnosti James Hardie a používejte naše výrobky z vláknitého cementu s vědomím, že jste učinili nejlepší volbu. Naše výrobky mají očekávanou životnost více než 60 let a mají záruku 15 let. Máte otázky? Naši odborníci vám rádi pomohou.


 

×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×