Fassádní obklad Hardie® Plank je vyroben z nejmodernějšího vláknocementu. Tento kompozitní materiál je nejlepší ochranou proti ohni, vlhkosti, plísním a škůdcům. Unikátní vlastnosti vláknocementového fasádního obkladu Hardie® Plank nabízejí oproti tradičním materiálům obrovské výhody, což umožňuje snadnou instalaci, svobodu designu a samozřejmě delší životnost.

Proč používat fasádní obklad Hardie® Plank?

  • 21 různých odstínů v 5 barevných škálách
  • Odolné vůči povětrnostním vlivům
  • Moderní a neotřelý design
  • Záruka 15 let na barvostálost

Stylový & Odolný

Hledáte fasádní obklad odolný proti povětrnostním vlivům s přirozenou a krásnou texturou? Pak je pro vás fasádní obklad HardiePlank® dokonalým řešením. Fasáda HardiePlank® je skvělou volbou pro stavitele i majitele domů - chrání již více než 10 milionů domů po celém světě.

HardiePlank® je vláknocementový obkladový materiál o formátu 180 x 3600 mm, který díky svému designu přináší flexibilitu a svěží design s atraktivní cenou. Je k dispozici ve struktuře dřeva nebo hladké struktuře a v 21 barevných provedeních. Díky této nabídce struktur a barev můžete je ideální coby náhrada dřevěných palubek a profilů, jakož i vinylových či plastových obkladů.

Barevná technologie ColourPlus™ zajišťuje dlouhodobou barvostálost a zároveň odolnost materiálu vůči povětrnostním podmínkám. Unikátní vlastnosti fasádního obkladu HardiePlank® nabízejí oproti tradičním materiálům obrovské výhody, což umožňuje snadnou instalaci, svobodu designu a samozřejmě delší životnost.

×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×