Získejte odměnu za nákup! Jamesovy odměny jsou zpět.

James Hardie na KVIFF Karlovy Vary

James Hardie na KVIFF Karlovy Vary

07.07.2023
Fasádní obklad James Hardie zdobí a chrání modulární kiosek RD Rýmařov na letošním KVIFF Karlovy Vary
 
Modulový dům RD Rýmařov s obkladem z vláknocementových panelů Hardie® Panel stojí po dobu 57. ročníku karlovarského filmového festivalu ve Dvořákových sadech v Karlových Varech a je možné jej každý den v době festivalu (30.6. – 8.7.2023) navštívit (od 10:00 až do 2:00 hod.).
 
Festivalový kiosek je malý, lehký a mobilní a současně nabízí dostatek prostoru. Pergola s barem je orientována směrem k promenádě, v patře je pro hosty k dispozici otevřená terasa. Hosté festivalu si tady určitě rádi u dobrého drinku odpočinou, ale stylový modulový dům RD Rýmařov si mohou také detailně prohlédnout.
 
Modulové domy z Rýmařova tady opět dokazují, že jsou hravým, rychlým, udržitelným a moderním řešením výstavby. Atraktivní jsou zejména pro zájemce o bydlení, ale nejen těm mají co nabídnout. Tento inovativní způsob realizace prostor dovoluje vybrat si na webu RD Rýmařov modul vhodný pro business a finální modulovou konstrukci umístit dle potřeb a možností podnikatelských subjektů.
 
Modulové domy RD Rýmařov samozřejmě plní standardy obytné stavby. A nadčasový design a dokonalou ochranu jim poskytují vláknocementové obklady z panelů Hardie® Panel, které navíc
ladí se dřevem (jako je tomu u festivalového kiosku) a dalšími fasádními materiály (omítky apod).
 

 

 

 

 

 


 
×

Jamesovy odměny jsou zpět!

Je to jednoduché: NAKOUPÍŠ, DOSTANEŠ!

Prodejní akce běží od 15.09. do 15.11.2023.
Nakupte ve svých stavebninách jakýkoliv podlahový prvek fermacell® nebo fermacell® Therm25 a získejte odměnu.
Jamesovy odměny jsou zpět!
×