James Hardie na KVIFF Karlovy Vary

James Hardie na KVIFF Karlovy Vary

07.07.2023
Fasádní obklad James Hardie zdobí a chrání modulární kiosek RD Rýmařov na letošním KVIFF Karlovy Vary
 
Modulový dům RD Rýmařov s obkladem z vláknocementových panelů Hardie® Panel stojí po dobu 57. ročníku karlovarského filmového festivalu ve Dvořákových sadech v Karlových Varech a je možné jej každý den v době festivalu (30.6. – 8.7.2023) navštívit (od 10:00 až do 2:00 hod.).
 
Festivalový kiosek je malý, lehký a mobilní a současně nabízí dostatek prostoru. Pergola s barem je orientována směrem k promenádě, v patře je pro hosty k dispozici otevřená terasa. Hosté festivalu si tady určitě rádi u dobrého drinku odpočinou, ale stylový modulový dům RD Rýmařov si mohou také detailně prohlédnout.
 
Modulové domy z Rýmařova tady opět dokazují, že jsou hravým, rychlým, udržitelným a moderním řešením výstavby. Atraktivní jsou zejména pro zájemce o bydlení, ale nejen těm mají co nabídnout. Tento inovativní způsob realizace prostor dovoluje vybrat si na webu RD Rýmařov modul vhodný pro business a finální modulovou konstrukci umístit dle potřeb a možností podnikatelských subjektů.
 
Modulové domy RD Rýmařov samozřejmě plní standardy obytné stavby. A nadčasový design a dokonalou ochranu jim poskytují vláknocementové obklady z panelů Hardie® Panel, které navíc
ladí se dřevem (jako je tomu u festivalového kiosku) a dalšími fasádními materiály (omítky apod).
 

 

 

 

 

 


 
×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×