Velkoformátové fasádní panely Hardie® Panel nabízí styl a eleganci. Díky čerstvým, jasným liniím jsou Hardie® Panel panely moudrou volbou pro moderní design. Fasádní panely Hardie® Panel jsou k dispozici ve 21 barevných provedeních, které jsou rozděleny do 5 barevných škál.

Proč si vybrat fasádní obklad Hardie® Panel?

  • 21 různých odstínů v 5 barevných škálách

  • Odolné vůči povětrnostním vlivům

  • Moderní a neotřelý design

  • Záruka 10 let na barvostálost

Flexibilita pro vaši fasádu

Pokud hledáte stabilní, trvanlivou a funkční fasádu, pak je fasádní obklad HardiePanel® ideálním řešením. Budujte s důvěrou a s vědomím, že fasádní panely HardiePanel® zanechají trvalý dojem.

HardiePanel® je velkoformátový fasádní panel, který díky svému designu přináší flexibilitu a svěží design s atraktivní cenou. Je k dispozici v hladké struktuře a v 21 barevných provedeních. Barevná technologie ColourPlus™ zajišťuje dlouhodobou barvostálost a zároveň odolnost materiálu vůči povětrnostním podmínkám. Díky čistým liniím a možnosti horizontálního i vertikálního kladení je vláknocementový obklad HardiePanel® skvělou volnou pro Váš projekt.

Fasádní obklad HardiePanel® vypadá jako první den i po mnoha letech. Proto vám nabízíme 10letou záruku.

Použití fasádních obkladů HardiePanel® je trvanlivé a ekonomické řešení, které je zvláště vhodné pro rozsáhlé renovace a nové stavební projekty.

Inspirující barvy

Vyberte si dokonalý odstín

Pomyslete na barvy, které máte rádi, na náladu, kterou chcete sdělit, a na prostředí, ve kterém žijete. Nechte se inspirovat naší novou a moderní paletou barev.

Šedé barvy


Velice elegantní nebo decentně průmyslová – šedá je první volbou pro zvláštní design, kde vynikají jasné linie s tmavými akcenty nebo jsou poptávány lehké odstíny šedi.
 

 

 

 

Neutrální barvy


Velmi žádaný, jasný a moderní styl. S neutrálními barvami a pastelovými odstíny získáte minimalistický vzhled. Zkombinujte různé textury pro ostrý vzhled nebo přidejte tmavší barvy, aby byl tento vzhled posílen.
 
 

 

 

 

Teplé barvy


Tyto červené a hnědé odstíny šíří velmi teplý pocit inspirovaný odstíny země a barvami dřeva. Můžete vybírat mezi tradičními nebo tlumenými barvami.
 
 

 

 

 

Studené barvy


Inspirovány přímořskými krajinami a ledovci propůjčují uklidňující odstíny modré a studená bílá zcela zvláštní lesk, který se orientuje jak podle měnící se oblohy, tak i podle hry barev světla a stínu.
 
 

 

 

 

Živé barvy


Svěží mix ze stříbřitých odstínů zelené a jemné béžové. Ideální pro akcenty moderní barvy jako hlavní barvy nadčasového designu nebo jako alternativa k bílé a hnědé.
 
 

 

 

 

Hladká struktura

 
 
 
 
 
 

 

 

 

×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×