Proč právě vláknocement?

Skvělý vzhled po desetiletí

Díky technologickým vývojům a inovacím jsou naše produkty výkonnější než jiné fasádní obklady. Na základě přizpůsobení se evropskému klimatu zůstávají produkty James Hardie krásné, stabilní a odolné vůči vlivům počasí jako v den své montáže.

Vynikající vlastnosti našich bezúdržbových vláknocementových produktů je činí první volbou pro stavební firmy, architekty a investory. JamesHardie® vláknocement je tenčí a lehčí, současně však pevnější a jednodušší k montáži než většina alternativních stavebních materiálů.

Spolehněte se na nás: Naše výrobky z vlákocementu jsou nehořlavé, rozměrově stabilní a odolné vůči vodě, hmyzu a hnilobě.
Snadné a jednoduché zpracování

Naše panely jsou velmi stabilní, proto nedochází během montáže k žádnému lámání. Mimo to se čisté řezy vždy
postarají o perfektní spoje bez rušivých dilatačních spár, stejně jako o perfektně provedenou montáž s pevným usazením produktu.

Fasáda, která opravdu vydrží!

Nesmršťuje se, nepraská, nedeformuje se. Jinak než dřevo nebo PVC obklady – vláknocement JamesHardie® nepraská, nebobtná a nedeformuje se. Mnohem víc disponují naše produkty tvarovou stálostí, která je až třikrát vyšší než u dřeva.

Díky své vysoké odolnosti proti plísním a vlhkosti zůstávají vlastnosti produktu zachovány i tehdy, když je vláknocement trvale vystaven vysoké vlhkosti a povětrnostním vlivům.

Více než dvě desítky barev a několik struktur

Vyberte si fasádní obklad, který byl vyvinut, aby odolal veškerých přírodním vlivům a časem neztrácel svoji krásu. Jedno jaký vzhled – zda mají být provedeny smělé akcenty nebo je raději požadováno harmonické uspořádání – James Hardie nabízí velkou a moderní rozmanitost designu.

Naše produkty mají nejen dlouhou životnost, ale také nevyžadují téměř žádnou údržbu. Díky technologie ColourPlus™ není zapotřebí žádný dodatečný nátěr fasády. V případě potřeby je možné ji očistit vodou a jemným domácím čističem bez rozpouštědel.
Naše výrobky z vláknocementu jsou vyrobeny z celulózových vláken z dřeva pocházejících z lesů certifikovaných FSC. Přidáme pouze cement, písek, vodu a minimální množství přísad pro zlepšení vlastností. Naše výrobky jsou známé svou dlouhou životností, nízkou údržbou a energetickou účinností. Při správném zpracování může být produkováno výrazně méně prachu než u ostatních fasádních výrobků, což přispívá ke zdravějšímu pracovnímu prostředí.

Montáž fasádních obkladů Hardie® Panel

Montáž fasádních obkladů Hardie® Plank

Výhody fasádních obkladů Hardie® Plank

×

Napište si o vzorek fasády!

Ať už uvažujete o opláštění z vláknocementu pro svůj vlastní dům, nebo specifikujete fasádu na budově, kterou navrhujete (nebo stavíte), naše bezplatná služba objednávky vzorků Vám usnadní výběr dokonalé barvy a povrchové úpravy pro váš projekt.
Objednat vzorek zdarma
×